Obchodní podmínky

Zakázka a vztah zákazník / dodavatel je upraven platnými zákony, zejména pak Občanským zákoníkem. Zakázce předchází specifikace požadavku, cenová nabídka, případně vizualizace, objednání zákazníkem a potvrzení objednávky dodavatelem včetně uvedení ceny a termínu. Cena zakázky nesmí být navýšena bez předchozího písemného a oboustranného potvrzení. Některé součásti dodávky mohou být vyrobeny u třetích stran, odpovědnost však zůstává na zhotoviteli.

Většina zakázek se provádí z usušeného řeziva, berte prosím na vědomí, že dřevo je přírodní materiál a podléhá změnám, které nemusí být podkladem k uplatnění případné reklamace. Další informace najdete i v článku materiály.

Zároveň bysme rádi upozornili, že pro práce na zakázku neplatí možnost vrácení zboží do 14 dnů, jak je to běžné u spotřebního, obecně řečeno sériově vyráběného zboží objednaného skrze webové e-shopy.

Pokud některý z výrobků vzbuzuje dojem, že by se mohlo jednat o hračku, pak prosím berte na vědomí, že proces pro schvalování použití jako hračky je komplikovaný a nákladný a proto se nejedná o výrobky určené pro děti. Víme, že naši rodiče taková omezení neměli, ale je jiná doba a musíme ctít zákony a předpisy současnosti, i když o nich můžeme polemizovat.

Nezapomeňte se prosím obeznámit s:

Přejít na přehled galerií